Členové PDMH navšívili Senát a Poslaneckou sněmovnu

V úterý 14. 6. vyrazili členové PDM Holešov do Prahy. Cílem tohoto výletu byla návštěva Senátu a Poslanecké sněmovny. Tato akce se uskutečnila na pozvání senátorky Šárky Jelínkové. V rámci programu jsme se setkali s paní senátorkou přímo v Senátu na klubu KDUČSL. Poté jsme měli možnost poobědvat v jídelně senátu a po obědě následovala prohlídka Senátu. Ze Senátu jsme se vydali na galerii hostů do Poslanecké sněmovny, kde jsme měli možnost zhlédnou jednání pléna sněmovny. Milým překvapením pro nás bylo neplánované setkání s ministrem školství, který na chvíli zavítal na galerii.

Naši návštěvu jsme zakončili v prostorách informačního centra PS, kde jsme zhlédli zajímavý animovaný film o Poslanecké sněmovně. Po tomto programu jsme zamířili plní dojmů a zážitků na vlakové nádraží a odtud domů.

Program byl pro nás velmi zajímavý, všichni, kteří se o nás v Senátu i PS starali, byli velmi příjemní a patří jim za to velké poděkování. Nejvíce bychom však chtěli poděkovat paní senátorce Šárce Jelínkové za to, že jsme se s ní měli možnost blíže seznámit a za čas, který nám věnovala!

Mgr. Jarmila Vaclachová

Vložit komentář

Musíte být Přihlášen(a) pro psaní komentářů.